Стоматология Н+ в Днепре

Безкоштовна консультація стоматолога

Відвідування мережі стоматологий «Стоматологія Н +» починається з первинного огляду пацієнта, в ході якого проводиться консультація стоматолога. Під час консультації лікар здійснює детальний огляд ротової порожнини пацієнта і складає докладний план лікування з урахуванням індивідуальних особливостей стану здоров’я.

Консультація стоматолога-ортодонта

Корекція прикусу неможлива без візиту до ортодонта. В ході попереднього обстеження він оцінить ступінь вираженості дефекту, вибере спосіб його виправлення (брекети або капи) і складе план необхідних заходів для усунення проблеми.

stomatologija na naberezhnoj pobedy 2

Консультація лікаря стоматолога-імплантолога

Порада фахівця цього профілю знадобиться тим пацієнтам, які зважилися виконати протезування методом імплантації. Після огляду ротовій порожнині пацієнта лікар мережі «Стоматологія Н +» підбирає оптимальні варіанти установки імплантатів, а також погоджує з пацієнтом майбутній план протезування.

Консультація стоматолога-ортопеда

Необхідність звертатися за допомогою до ортопеда виникає, коли у людини відсутні один або декілька зубів. Фахівці-ортопеди підберуть для кожного пацієнта оптимальний варіант протезування, розрахують повну вартість послуги і складуть попередній план лікування.

Консультація стоматолога-хірурга

Приводом для візиту до хірурга стане запущений карієс, загострений періодонтит, різні гнійні ускладнення запальних процесів, що протікають на слизовій оболонці ротової порожнини, патології зубів мудрості. Після огляду пацієнта фахівець розробляє детальний план лікування, який обов’язково погоджує з пацієнтом.

Консультація дитячого стоматолога

Правильний догляд за молочними зубами забезпечить надійний фундамент для постійних.

Головне завдання дитячої стоматології – профілактика карієсу та інших захворювань порожнини рота.

Планові відвідування дитячого фахівця можуть бути гарантією своєчасного виявлення проблеми, яку можна усунути медикаментозними методами. Щорічно напередодні нового навчального року в клініці проводиться консультації для школярів.

Консультація стоматолога в Дніпрі

Ефективне лікування захворювань порожнини рота можливо тільки при своєчасному зверненні пацієнта до фахівця, а також якісній діагностиці. Записатися на консультацію до стоматолога можна на сайті клініки або у нашого адміністратора по телефону.