Стоматология Н+ в Днепре

Пародонтологія

Напрямок стоматології, що займається профілактикою і лікуванням пародонту зуба.

У лікуванні ротової порожнини увага приділяється не тільки зубам, але також яснам і тканинам, які прилягають до зубів. Ці тканини і називаються пародонтом. Захворювання пародонту досить нерідкі в стоматології, і всі вони протікають досить болісно і приносять відчуття дискомфорту. Пародонтолог – це висококласний фахівець, який займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань пародонту.

ortodontiya

Більшість людей не приділяють достатньої уваги захворюванням пародонту. Тим часом, навіть невелика кровоточивість ясен нерідко свідчить про початок патологічного процесу, який з часом може стати причиною втрати зубів. Стоматологи клінік «Стоматологія Н +» рекомендують регулярно проходити обстеження у гігієніста або пародонтолога і проводити професійну гігієну порожнини рота, щоб уникнути цих проблем.

Які захворювання лікує пародонтолог

Запальний процес може торкнутися будь-яких тканин, але, найчастіше, він починається з ясен і при відсутності лікування рухається вглиб. Це призводить до розхитування і втрати зубів, навіть якщо вони не уражені карієсом.

Основне завдання стоматолога пародонтолога полягає в своєчасному виявленні та лікуванні захворювань пародонту, до яких відносяться:

Це найбільш часті захворювання пародонту, з якими доводиться стикатися фахівцям. Рідше зустрічаються інші патології, до яких відносяться пухлини ясен, перикороніт (запалення ясен при прорізуванні зуба) і т.п.

Згідно з даними статистики, проблеми з яснами в тій чи іншій мірі виникають у всіх людей, і тільки своєчасна запис до пародонтолога і кваліфікована допомога допомагає зберегти зуби.

Коли потрібно звертатися до пародонтолога?

parolontologiya