Стоматология Н+ в Днепре

Дитяча стоматологія

Міцні здорові зуби і доглянута ротова порожнина грають важливу роль у здоров’ї всього організму. Невилікувані вчасно зуби представляють собою вогнище хронічних інфекцій і можуть спровокувати безліч серйозних захворювань. Тому починати відвідувати дитячого стоматолога потрібно завчасно, щоб запобігти виникненню проблем.

Перше відвідування стоматолога має носити профілактичний характер, нехай дитина звикне до процедури і до лікаря, а батьки, в свою чергу, отримають інформацію про правильний догляд за зубами своєї дитини.

stomatologiya dlya detej

Правильний догляд за молочними зубами

Правильний догляд за молочними зубами забезпечить надійний фундамент для постійних. Як тільки у вашого малюка з’явилися зубки, їх потрібно починати чистити: спочатку безпечними силіконовими щітками, а в процесі дорослішання дитини і появи у нього нових зубів – класичними.

Головне завдання дитячої стоматології – профілактика карієсу та інших захворювань порожнини рота.

На прийомі лікар-стоматолог пояснить дитині, як правильно чистити зуби, допоможе з вибором підходящої зубної щітки і пасти. Також в разі необхідності видалить наліт, що викликає розвиток карієсу і захворювання ясен. Профілактичні заходи у вигляді аплікацій гелів і лаків, що містять фтор, фосфор і кальцій, формують і зміцнюють тканини зубів. Ще одна важлива процедура – герметизація фісур (борозенок) жувальних зубів. Спеціальний герметик, яким їх заливають, містить фтор, що надає зміцнюючу дію на тканини зубів. Процедура абсолютно безболісна і не викликає у дитини ніякого дискомфорту.

Втрата молочних зубів

Передчасна втрата молочних зубів в результаті їх видалення замість лікування, може привести до формування неправильного прикусу. Це, в свою чергу, порушує процес пережовування їжі, і в подальшому призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Наша клініка пропонує повний спектр дитячих стоматологічних послуг:

Всі ці процедури проводяться із застосуванням високотехнологічного обладнання та сучасних препаратів, що викликає менше неприємних відчуттів у маленького пацієнта.

Наші дитячі стоматологи обов’язково знайдуть підхід до ваших малюків і допоможуть вам подбати про здоров’я їх зубок.