Стоматология Н+ в Днепре

Ортодонтична стоматологія

Розділ стоматології, що вивчає причини виникнення зубощелепних аномалій (неправильного прикусу або нерівного розташування зубів), Їх діагностикою, лікуванням та профілактикою.

Досвідчені ортодонти клінік «Стоматологія Н +» займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою зубів. Лікарі допоможуть сформувати рівний зубний ряд, усунуть наявні естетичні зміни і подарують гарну посмішку кожному пацієнту. Наші кабінети оснащені новітнім обладнанням для корекції будь-яких дефектів прикусу і неправильного положення зубів.

ortodontiya
brekety

Які проблеми вирішує ортодонтія?

Порушення прикусу – це не тільки неестетичний зовнішній вигляд. Нерівно розташовані і скупчені зуби не завжди вдається добре чистити, що призводить до накопичення інфекційного нальоту і утворення зубного каменю, оголюються шийки зубів і утворюється карієс. Через порушення прикусу з’являються проблеми з суглобом нижньої щелепи, хронічні головні болі, нічний скрегіт зубами, стирання зубів, жувальні зуби повинні відповідати один одному.

Причин, що викликають зміну прикусу, безліч. Одна з найбільш поширених – спадковість. Також призводять до порушення прикусу неправильне харчування в ранньому дитинстві, прийом деяких лікарських препаратів в період розвитку щелепи. Можуть привести до аномалій прикусу і травми обличчя або відсутність декількох зубів.

Лікування різних патологій прикусу можна проводити пацієнту в будь-якому віці, цим займається лікар-ортодонт.