Стоматология Н+ в Днепре

Імплантація зубів

Відсутність одного або декількох зубів не тільки естетична проблема. Порожнє місце в зубному ряду -причина багатьох важких ускладнень: зміна прикусу, утворення карієсу, зрушення здорових зубів і як наслідок деформація щелепи.

Тому дуже важливо якомога швидше відновити цілісність зубного ряду.

Implants

Переваги

Імплантація зубів – встановлення зубного протеза на місце втраченого зуба.

teeth implant

Імплантат це титановий стрижень, який виконує роль кореня втраченого зуба. Він закріплюється в кістковій тканині і служить основою для майбутнього зуба.

Встановленням імплантата не тільки вирішується проблема відсутнього зуба, але і знімається додаткове навантаження на сусідні зуби, що дозволяє зберегти їх і не обточувати під коронки. В цьому і полягає перевага імплантації перед традиційним відновленням зубів коронками: заміна одного або декількох зубів, не чіпаючи інші.

У чому перевага імплантації перед іншими методиками? На ці та інші питання вам нададуть відповідь фахівці клініки Стоматологія Н+

Зберегти здоров’я і повернути втрачену красу посмішки
можна за допомогою імплантації зубів.

Не кожен стоматолог візьметься за проведення імплантації, дана маніпуляція вимагає найвищого рівня професіоналізму від лікаря і наявності новітнього спеціалізованого обладнання.

Стоматологія Н + проводить імплантацію зубів «під ключ».

implantat

Вартість встановлення імплантів

Ціни на зубні імплантати залежать від фірми-виробника і особливостей конструкції штучного зуба. Різноманіття зубних імплантатів дозволяє кожному пацієнтові вибрати найбільш оптимальний для себе варіант.

Dental Implant

Виробники зубних імплантів

osstem implant

Імпланти Osstem

Виробництво Корея

bio3 implant

Імпланти Bio3

Виробництво Німеччина

NeoBiotech implant

Імпланти NeoBiotech

Виробництво Корея

Izrail implant

Імпланти Ізраїль

Виробництво Ізраїль