Стоматология Н+ в Днепре

ХІРУРГІЯ

Хірургічна стоматологія налічує у своєму арсеналі велику кількість різноманітних методик. Найпоширеніша хірургічна операція у цій сфері – видалення зубів. Тим не менш, видалення зуба – це, звичайно, крайній захід, і в першу чергу лікарі роблять все можливе для того, щоб зберегти його.

Для цього стоматологи нерідко вдаються до зубозберігаючих операцій. До них відноситься резекція верхівки кореня, що проводиться з метою усунення кісти або гранульоми, що утворилася на цій ділянці, кюретаж і клаптеві операції, спрямовані на усунення підясенних відкладень і патологічно змінених тканин при лікуванні захворювань пародонту.

Хірургічні операції застосовуються також при ортодонтичному лікуванні. Часто доводиться займатися видаленням ретинованих і дистопованих зубів, тобто тих, які або зовсім не прорізалися, або займають неправильне положення в зубному ряду. При необхідності за показаннями може проводитись пластика вуздечки язика.

stomatologicheskij instrument
Різновиди стоматологічних операцій Хірургічна стоматологія включає також операцію із встановлення імплантатів. Імплантація є сьогодні найсучаснішою методикою відновлення втрачених зубів і передбачає вживлення в кістку щелепи штучного кореня зуба. Протези на імплантатах – це найбільш міцний та надійний варіант заміни втрачених зубів. Синус-ліфтинг – ще один різновид хірургічного втручання в стоматології, що в деяких випадках передує установці імплантатів. Синус-ліфтинг є операцією з підняття дна гайморової пазухи і нарощування кісткової тканини, так як у деяких пацієнтів для фіксації імплантату не вистачає обсягу кістки. Синус-ліфтинг буває відкритим та закритим. Закритий синус-ліфтинг використовується лише у випадках, коли потрібно наростити невеликий обсяг кістки. На відміну від відкритого він є більш щадною операцією, тому що всі необхідні маніпуляції проводяться через отвір, призначений для подальшої установки імплантату, тобто ніяких інших додаткових хірургічних втручань не потрібно.