Стоматология Н+ в Днепре

Slide 1

Імплантація з негайним навантаженням за 11000 грн тимчасова коронка безкоштовно

1 Етап
Імплантація - 4700 грн
Абатмент - 2000 грн
Тимчасова коронка - безкоштовно
2 Етап (через 1-3 місяці)
Постійна коронка – 4300 грн

unnamed

Стоматологія у Дніпрі

У «Стоматологія Н+» практикується колегіальний підхід, всі фахівці нашої клініки працюють на загальний результат, яким є бездоганне здоров’я пацієнта!

Goncharova Anna Gennadevna

Наші послуги

Стоматологічні послуги надаються із застосуванням ефективних, безпечних для пацієнтів, передових методик. Всі маніпуляції виконуються досвідченими стоматологами вищої категорії.

m21-custom-2
m21-custom-4

ХІРУРГІЯ

m21-custom-3

ДІАГНОСТИКА

Запишіться на безкоштовну консультацію

Наші лікарі

У нашій клініці працюють лікарі нової формації: вони молоді, освічені, сповнені життєвої та професійної енергії!

Лікар стоматолог – ортопед

Лікар стоматолог – терапевт

Лікар стоматолог – пародонтолог

Ви можете довірити нам здоров'я ваших зубів!

Лікарі нової формації, сучасне обладнання європейського рівня, інноваційні технології та матеріали, індивідуальний підхід.

Всі лікарі нашої мережі мають високу кваліфікацію, постійно підвищують свій професійний рівень, беруть участь в міжнародних конференціях, симпозіумах і виставках як в Україні, так і за кордоном, проводять навчальні майстер-класи.

У мережі Стоматологія Н + практикується лікування «під ключ». Це означає, що ви не сплачуєте проміжні процедури і такий комплексний підхід дозволяє гарантувати високу якість лікування і знизити його вартість в середньому на 25% в порівнянні з аналогічними маніпуляціями в більшості клінік.

Кожен пацієнт нашої клініки – це унікальна особистість з унікальними потребами! Всі фахівці нашої клініки працюють на загальний результат, яким є бездоганне здоров’я пацієнта і щаслива посмішка!

Samar Galina Nikolaevna

Відгуки про стоматологію

Всё супер!!!
Два раза уже лечила тут зубы. Но перед этим я собирала сведения о клинике, и мне ее порекомендовали несколько человек. Записалась, пришла, приняли вовремя, без задержек. Врач внимательно осмотрел мои зубы, подробно объяснил, как и что нужно будет лечить. Спросил, нет ли у меня аллергии на лекарственные препараты, мягко заморозил десну и быстро и аккуратно вылечил зуб. Потом показал результат работы, и я не смогла отличить запломбированный зуб от своих. В клинике чисто и современно! Рекомендую)

sofija molchanova
София Молчанова
5/5

Долго искала хорошую клинику и нашла совершенно случайно! Очень понравилась сама клиника, приветливый, отзывчивый персонал, качественная работа, индивидуальный подход. В качестве подарка сделали бесплатно прицельный снимок. Спасибо Фединой Екатерине Александровне, Белявскому Александру Евгениевичу, администратору Татьяне.

irina bychkovskaja
Ирина Бычковская
5/5

Лечу здесь зубы на протяжении двух лет. Поставил 12 пломб, провёл несколько чисток, вырвал 2 зуба мудрости, одно отбеливание, вчера вот установил брекеты. Так что еще как минимум год буду проходить лечение.
Знаю случаи когда людям ставят пломбы, они через неделю выпадают и снова иди ставить новые пломбы, снова плати деньги.
Здесь же вообще никаких проблем с этим. Лечение зубов удовольствие не из дешевых, но здесь делают не на один год. В общем я доволен, спасибо что вы есть!

alexander shapoval
Alexander Shapoval
5/5