Стоматология Н+ в Днепре

Імпланти виробництва Ізраїль

Коронка + Імплант

9300 грн

original

Акція 5 в 1 за 750 грн!

Довгоочікувана акція:
5 процедур по одній ціні!

akcija 5v1 gl
previous arrow
next arrow
Slider

Стоматологія у Дніпрі

У «Стоматологія Н+» практикується колегіальний підхід, всі фахівці нашої клініки працюють на загальний результат, яким є бездоганне здоров’я пацієнта!

Goncharova Anna Gennadevna

Наші послуги

Стоматологічні послуги надаються із застосуванням ефективних, безпечних для пацієнтів, передових методик. Всі маніпуляції виконуються досвідченими стоматологами вищої категорії.

m21-custom-2
m21-custom-4

ХІРУРГІЯ

m21-custom-3

ДІАГНОСТИКА

Запишіться на безкоштовну консультацію

Наші лікарі

У нашій клініці працюють лікарі нової формації: вони молоді, освічені, сповнені життєвої та професійної енергії!

Лікар стоматолог – ортопед

Лікар стоматолог – терапевт

Лікар стоматолог – пародонтолог

Ви можете довірити нам здоров'я ваших зубів!

Лікарі нової формації, сучасне обладнання європейського рівня, інноваційні технології та матеріали, індивідуальний підхід.

Всі лікарі нашої мережі мають високу кваліфікацію, постійно підвищують свій професійний рівень, беруть участь в міжнародних конференціях, симпозіумах і виставках як в Україні, так і за кордоном, проводять навчальні майстер-класи.

У мережі Стоматологія Н + практикується лікування «під ключ». Це означає, що ви не сплачуєте проміжні процедури і такий комплексний підхід дозволяє гарантувати високу якість лікування і знизити його вартість в середньому на 25% в порівнянні з аналогічними маніпуляціями в більшості клінік.

Кожен пацієнт нашої клініки – це унікальна особистість з унікальними потребами! Всі фахівці нашої клініки працюють на загальний результат, яким є бездоганне здоров’я пацієнта і щаслива посмішка!

Samar Galina Nikolaevna