Стоматология Н+ в Днепре

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія – це розділ стоматології, що займається профілактикою і лікуванням аномалій і набутих патологій, пошкоджень і деформацій зубів.

Протезування зубів

Протезування – це реставрація зубів і для її проведення повинні бути чіткі показання, такі як відсутність двох стінок зуба або його руйнування більш ніж наполовину. Застосовується протезування для того, щоб уникнути подальшого руйнування і втрати зубів і, як наслідок, зміни прикусу, що приводить до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Сьогодні ортопедична стоматологія має широкий спектр можливих конструкцій зубних протезів. Виготовляються дані конструкції з композиту, кераміки та оксиду цирконію, що дозволяє з абсолютною точністю копіювати структуру природного зуба при його мінімальній обробці. Зубні протези, виконані методами ортопедичної стоматології, відрізняються високою міцністю і довговічністю.

Типи зубних протезів

Умовно штучні зуби можна розділити на дві великі групи: знімні зубні протези і незнімні.

Tipy zubnyh protezov

Знімні зубні протези

Перевагою знімних протезів є те, що їх можна зняти, це забезпечує зручну чистку конструкції і догляд за нею. Такі протези встановлюють, коли втрачено всі зуби або велика їх частина, і немає опорних зубів, за які можна закріпити конструкцію.

Незнімні зубні протези

Що стосується незнімного зубного протеза, то він повинен бути міцним і малопомітним, не доставляти власнику дискомфорт, оскільки встановлюється на тривалий час. Потрібно дуже ретельно дбати про стан порожнини рота, якщо у вас встановлені незнімні протези.

Протезування на основі імплантатів

Протезування на основі імплантатів – нове слово в області ортопедичної стоматології. Цей тип протезування можливо застосовувати при втраті різної кількості зубів, при заміні одного або декількох зубів не потрібно чіпати інші, на відміну від традиційного протезування.

Зубні протези мають природний вигляд, якісний протез нелегко відрізнити від звичайного зуба. До того ж, протези виконують всі ключові функції втраченого зуба і не заподіюють дискомфорту своєму власникові.

Фахівці нашої клініки надають різні види сучасного протезування: протезування зубів вкладками та коронками, мостовидними конструкціями, протезування з опорою на імплантати, мікропротезування вінірами, знімне протезування.

Protezirovanie na osnove implantatov