Стоматология Н+ в Днепре

Лікування ясен

Сучасні методи лікування пародонтозу, що застосовуються в нашій клініці, не тільки допоможуть швидко позбавитися від проблем і занепокоєння, пов’язаних з ураженням пародонту, а й забезпечать здоров’я зубів і ясен на довгі роки.

Звичайно, при цьому пацієнт повинен бути готовий до того, що «чарівну таблетку» або «чарівну процедуру», яка допоможе моментально, йому не запропонує жоден лікар. Вплив на тканини зубів і ясна має бути комплексним, що включає різні методи лікування пародонтозу – в стоматології їх досить багато.

Для профілактики і лікування таких захворювання як пародонтит, гінгівіт, пародонтоз ми успішно використовуємо німецьку систему« Вектор ». Це – одна з найсучасніших технологій. «Вектор» усуває причину захворювання, а не тільки його симптоми. Тому лікування відрізняється високою ефективністю.
Проходить воно безболісно. Анестезія в більшості випадків не потрібна ».
Детальніше…

Терапевтичне лікування ясен

Ефективні методи лікування пародонтозу обов’язково включають терапію патології за допомогою лікарських засобів, фізіотерапевтичних процедур, лікувально-оздоровчих і профілактичних заходів.

  • ☑️ Професійна санація ротової порожнини. На першому етапі лікування лікар в обов’язковому порядку проводить повну санацію порожнини рота. Процедура включає видалення зубних каменів, ремінералізацію емалі, лікування карієсу, і, при необхідності, депульпірування зубів.
  • ☑️  Прийом медикаментозних препаратів.  Пацієнти з діагнозом «пародонтоз», як правило, мають ослаблений імунітет. Тому стоматологи додають до основного лікування прийом імуномодулюючих препаратів, а також вітамінно-мінеральних комплексів. При наявності запального процесу в тканинах пародонта лікар може призначити протизапальні та / або антибактеріальні засоби, які застосовують як всередину (у вигляді таблеток, капсул і т.д.), так і місцево, на уражених ділянках ясен (гелі, розчини для полоскання).
  • ☑️ Физиотерапия. У комплекс фізіотерапевтичних заходів входять лікарський електрофорез, масаж ясен, застосування діадинамічних струмів, світлолікування, вакуум-терапія, бальнеологія і інші методи. Процедури проводяться тільки за призначенням лікаря.

Хірургічне лікування ясен

Хірургічне лікування пародонтозу показано при важкій формі захворювання, коли починається атрофія альвеолярного відростка – тієї частини щелепи, яка «несе» зуби. У цьому випадку лікар проводить операцію, під час якої проводиться нарощування кісткової тканини. Це дає можливість уникнути повної втрати зубів. Для кращої адаптації підсаджених кісткових тканин лікар може використовувати техніку мембранного лікування пародонтозу. Вона полягає в установці спеціальних мембран в міжзубні проміжки. Згодом вони розсмоктуються, стимулюючи регенерацію власних кісткових тканин пацієнта.

Запущений пародонтоз в деяких випадках має на увазі проведення клаптикової операції. Це означає, що в ході оперативного втручання проводиться висічення зубоясенних кишень і видалення зайвої тканини, що розрослася. Після операції порожнина обробляється антибактеріальними препаратами, які перешкоджають бактеріальному зараженню і забезпечують швидке загоєння.
Запущенный пародонтоз в некоторых случаях подразумевает проведение лоскутной операции. Это значит, что в ходе оперативного вмешательства проводится иссечение зубодесневых карманов и удаление лишней разросшейся ткани. После операции полость обрабатывается антибактериальными препаратами, которые препятствуют бактериальному поражению и обеспечивают быстрое заживление.

Думка експерта

Комплексне лікування пародонтозу, як правило, показує відмінні результати і допомагає позбутися захворювання, навіть якщо для проходження всіх необхідних етапів знадобиться досить тривалий час. Втім, на ранній стадії пародонтозу немає необхідності використовувати всі відомі методи лікування. Вже без хірургічного втручання точно можна обійтися!

Є просте правило: чим раніше розпочати лікування, тим швидше воно закінчиться. Тому стоматологи не втомлюються повторювати, що головне завдання пацієнта – не допустити переходу пародонтозу в розряд хронічних хвороб.