Стоматология Н+ в Днепре

Зубні імпланти NeoBiotech, Корея

Корейська компанія Neobiotech (з 2000 р в Україні) – це передовий виробник високоякісних зубних імплантів, продукції для зубної імплантології та наборів для кісткової пластики і синус хірургії.

Матеріал і конструкція імплантів Необіотек спеціально продумана, щоб витримувати значні навантаження і тиск. Вона розроблена таким чином, щоб процес встановлення імплантів був більш легким. Спеціальна обробка поверхні імплантів і її очищення сприяє їх кращій приживлюванності в кісткову тканину з мінімум відторгнення.

adv item1

Приживлюваність
імпланта 98%

adv item2

Гарантія на
імплант довічна

adv item3

Імплантація в короткі терміни

adv item4

Відсутні приховані платежі

neobio

Переваги імплантів NeoBiotech

neobiotech
1

Асортимент NeoBiotech включає кілька типів імплантатів, серед них моделі IS, IS II Active, S-Mini. Вони відрізняються за призначенням і технології обробки поверхні. Вибрати оптимальний варіант в кожному конкретному випадку допоможуть фахівці нашої клініки.

Висока стабільність імплантатів NeoBiotech досягається за рахунок особливого різьблення з гострим профілем.

Завдяки унікальному дизайну шийки імплантату і спеціальному покриттю забезпечуються герметичне з’єднання і стерильність конструкції. Використання систем NeoBiotech дозволяє прискорити загоєння тканин і запобігти відторгненню штучного кореня.