Стоматология Н+ в Днепре

Відбілювання зубів

Кожен з нас хотів би мати сліпучу посмішку, викликаючи симпатію і формуючи образ здорової та успішної людини! Красиві білосніжні зуби – це важлива складова привабливості. Тому відбілювання зубів є необхідною процедурою для багатьох сучасних людей.

Наші зуби щодня піддаються впливу різних продуктів харчування, напоїв, ліків, паління, внаслідок чого вони змінюють і втрачають свій природний колір. Якщо в дитячому та юнацькому віці з потемнінням емалі можуть впоратися спеціальні зубні пасти, то з роками зуби набувають все більш явний сірий, коричневий або жовтий колір, усунути який може тільки стоматолог.

akcii

Відбілювання зубів «народними» методами вимагає чималих зусиль і часто призводить до негативних наслідків, таких як ушкодження і витончення емалі, підвищена чутливість зубів. Професійне відбілювання зубів гарантує вам білосніжну усмішку!

У нашій клініці використовується німецька система відбілювання (двокомпонентний гель, що складається з 37% ортофосфорної кислоти і каталізатора, з використанням спеціальної професійної лампи, під впливом якої відбувається процес відбілювання). Протипоказань до цієї процедури немає. Почекати з відбілюванням рекомендується вагітним і годуючим мамам. Перед процедурою відбілювання рекомендується провести гігієнічну чистку зубів: зняти зубний камінь і наліт. Сама процедура відбілювання займає по часу 1-1,5 год і є безпечною і нешкідливою для ваших зубів.

Ми зробимо вашу посмішку прекрасною!